Дизайн проект. Початок роботи ІІ
Ще один приклад, як може виглядати початковий етап роботи над інтер'єром.
Отже, "Дизайн проект. Початок роботи" (стаття друга).
В даному випадку маємо кімнату в особняку, облаштовану під дахом з метою отримати додаткову спальню. Це мансардне приміщення має два великих вікна, що виходять на захід. В інтер'єрі, в межах похилих площин даху, знаходяться стяжки (горизонтальні конструктивні елементи дахової конструкції). Вони, за задумом замовника, повинні залишитись відкритими, тобто видимими після підшивки гіпсокартоном утеплених частин даху, задля збереження відчуття простору.
Традиційно, на основі фотофіксації та обмірних креслень була розроблена Схема Функціонального Плану. Що стало основою для виконання перших ескізів.
Традиційно, на основі фотофіксації та обмірних креслень була розроблена Схема Функціонального Плану. Що стало основою для виконання перших ескізів.
- фарбоване дерево сірих відтінків (дерев'яні балки та підшивка похилих частин даху);
- плитка, що імітує стару цеглу, або стара різана на плитку цегла;
- тиньк для надання стіні фактурності;
- однотонні фактурні шпалери;
- гіпсова ліпнина.
Наступні два ескізи ілюструють варіанти суміщення телевізора та каміну на одній невисокій стіні
По обидва боки ліжка на стіні влаштовані бра в ажурній гіпсовій ліпнині.
Стіна навпроти вікна оздоблена однотонним шпалерами, шо слугують фоном для розкішного дивану і туалетного столику з дзеркалом.
На фото стильові елементи інтер'єру, що можуть надати настрою та виразності новій спальні |
Таким чином на першому етапі роботи над дизайн проектом ми виконали функціональний план, стилістичні ескізи які проілюстрували фотографіями предметів інтер'єру та дали коротку анотацію щодо застосування оздоблювальних матеріалів.
Немає коментарів:
Дописати коментар